Imprezy okolicznościowe

Konferencje - Szkolenia

Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy „Afrodyta” jest miejscem spełniającym wszystkie kryteria umożliwiające organizację konferencji oraz szkoleń.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale konferencyjne z widokiem na morze:
salę konferencyjną na 120 osób
salę konferencyjną na 40 osób

Nasze sale wyposażone są w:
– zaciemnienie sali
– profesjonalny system nagłaśniający
– ekran projekcyjny
– projektor wizyjny
– fax
– ksero
– bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu

Konferencje i szkolenia przeprowadzane w naszym Ośrodku mogą zostać urozmaicone przerwą kawową.

Zapraszamy także do skorzystania z naszej oferty noclegowej w pokojach z łazienkami i TV. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości mamy do zaoferowania wiele atrakcji, które umilą pobyt w naszym Ośrodku, a także będą dopełnieniem programu konferencji (możliwość skorzystania z jacuzzi, łaźni parowej i sali treningowej)

Zapewniamy monitorowany parking zamykany na noc.

Jeśli Państwo są zainteresowani naszą ofertą, w celu omówienia szczegółów zorganizowania konferencji prosimy o kontakt: telefoniczny: 606 438 911

Przyjęcia komunijne

W naszym Ośrodku oferujemy możliwość organizacji wyjątkowego przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Jest to ważne wydarzenie w życiu dziecka i każdy pragnie, aby dzień ten był przeżyty w sposób wyjątkowy. W tym szczególnym dniu z przyjemnością będziemy Państwu służyć.

Naszym celem jest zorganizowanie przyjęcia w rodzinnej atmosferze. Dysponujemy dwiema salami, w tym jedna z widokiem na morze, co znacznie uatrakcyjni przeżywanie tego wyjątkowego dnia.

Zapraszamy do odwiedzenia Ośrodka w celu prezentacji sal oraz wyboru określonego menu.

RESTAURACJA

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia restauracji znajdującej się w ośrodku „Afrodyta”. To doskonałe miejsce na lunch, obiad lub kolację.

Dysponujemy nowoczesną salą restauracyjną mieszczącą do 80 osób, w której serwowane są wyśmienite i smaczne potrawy oraz kameralną salą kominkową, która jest idealnym miejscem, na spędzanie czasu przy gorącej herbacie po zimowym spacerze po plaży.

Znakomitym uzupełnieniem usług naszej restauracji jest szeroki wybór świeżych surówek i sałatek podanych w wykwintny sposób, soków ze świeżo-wyciskanych owoców, wszelkiego rodzaju koktajli oraz wyjątkowe desery. Są to jedne z wielu smakowitych propozycji, które przygotujemy dla Państwa.

Bankiety

W ośrodku „Afrodyta” znajdują się dwie sale, w tym jedna z widokiem na morze, idealne do organizacji bankietów i różnego rodzaju przyjęć na 40 – 80 osób , w zależności od rodzaju sali. Nasza Kuchnia zapewnia profesjonalną obsługę oraz dostosowuje odpowiednie menu dla Gości.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Najczęściej zadawane pytania

Tak, obiekt posiada szereg usprawnień dla komfortu pobytu osób z niepełnosprawnością. Ośrodek wyposażony jest w rampy oraz podjazdy dla osób poruszających się na wózku. Poziomy obiektu łączy winda.

Ośrodek posiada strzeżony parking całodobowo monitorowany oraz zamykany na noc.

Ośrodek zapewnia DARMOWY dostęp do miejsca w którym można zorganizować grill, basen- wszystko osłonięte leśną scenerią zaledwie 50 metrów od morza.

Kontakt

Tlenoterapia Hiperbaryczna

Skorzystaj z terapii tlenowej.

Pobudź odnowę całego ciała!!!

Oddychanie 100 % tlenem w warunkach zwiększonego ciśnienia:

  • Pobudzi do życia uśpione komórki
  • Przyspieszy proces gojenia się ran
  • Zredukuje stres i zmęczenie
  • Wspiera organizm w walce z wirusami
  • Poprawia kondycję fizyczną
  • Odmładza

 

120zł