O nas

Afrodyta Nowa

ul.Piastów 7, 76-032 MIELNO

tel.+48 606 438 911

Baza hotelowa posiada 120 miejsc noclegowych, w przestronnych pokojach 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami, TV i balkonami. Do dyspozycji gości jest rozległy teren rekreacyjny z boiskiem do siatkówki, placem zabaw dla dzieci i miejscem na grilla, w sosnowym parku, położonym 50 metrów od  plaży. Ośrodek posiada jadalnię, bar, miejsce do wypoczynku przy kominku, dysponujemy również nowoczesną salą bankietową-restauracyjną na 80 osób, i salą konferencyjną na 120 osób, wyposażoną w profesjonalny sprzęt audio-video, pozwalającą na zorganizowanie spotkań i imprez, zarówno biznesowych, integracyjnych, jak i okolicznościowych.

Na terenie Ośrodka znajduje się parking płatny dla 50 samochodów.

Ośrodek posiada bogatą bazę do prowadzenia zabiegów rehabilitacyjnych i jest przystosowany do zakwaterowania osób niepełnosprawnych, posiada windę, przystosowane łazienki oraz podjazdy.

Organizujemy przez cały rok turnusy rehabilitacyjne dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych, zarówno z dofinansowaniem pobytu jak i bez dofinansowania w oparciu o stosowny wpis do rejestru organizatorów i ośrodków.

                                           * * * * * 

Naszym gościom umożliwiamy korzystanie z zabiegów zdrowotnych w nowoczesnych gabinetach rehabilitacyjnych.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Najczęściej zadawane pytania

Tak, obiekt posiada szereg usprawnień dla komfortu pobytu osób z niepełnosprawnością. Ośrodek wyposażony jest w rampy oraz podjazdy dla osób poruszających się na wózku. Poziomy obiektu łączy winda.

Ośrodek posiada strzeżony parking całodobowo monitorowany oraz zamykany na noc.

Ośrodek zapewnia DARMOWY dostęp do miejsca w którym można zorganizować grill, basen- wszystko osłonięte leśną scenerią zaledwie 50 metrów od morza.

Kontakt

Rehabilitacja dla ozdrowieńców po COVID-19

Złap oddech! Wróć do formy psychicznej i fizycznej po COVID-19
Rehabilitacja lecznicza dla osób po przebytej chorobie COVID-19, ukierunkowany jest na
remisję tej choroby, poprawę wydolności wysiłkowej i krążeniowej, sprawności oddechowej,
siły mięśniowej i ogólnej sprawności fizycznej oraz wsparcie zdrowia psychicznego.